Tham1mt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tham1mt2

Türkiyenin En iyi Metin 2 Pvp Sunucusu oLmaya qeLdik..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU

3 posters
YazarMesaj
RecorDiaz

RecorDiaz

Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU Empty
MesajKonu: Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU   Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 12:53 am

Abi Siz Nasil Bisisiniz Analamdim ki Oyunda Sorun Yoq Diyorsunuz Giriyoruz NP Vadiye Gidiyoruz HOOOP char buqta Böyle İs mi Olr Yha Szin Amacinbiz Ne Boyuna Küfür Yemek Fln mi ???

Adam Gibi Doqru Dürüst 1 Oyun Yapin Suraya Bak Birakacagim En Sonunda Birde Edit Fln Almayi Düsünüyoruz Arkadas Böyle Oyund Edit Alinir mi :@
rewasx1234

rewasx1234

MesajKonu: Geri: Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU   Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:25 am

recor hani editli ezklerle isin olmas dı Very Happy Very Happy Very Happy vayh bea sendemi kolay yola gidion Very Happy herkes duysun la kendi agzıyle ezk demişti editlilere Very Happy
RecorDiaz

RecorDiaz

MesajKonu: Geri: Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU   Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 6:34 pm

rewasx1234 demiş ki:
recor hani editli ezklerle isin olmas dı Very Happy Very Happy Very Happy vayh bea sendemi kolay yola gidion Very Happy herkes duysun la kendi agzıyle ezk demişti editlilere Very Happy

ben buna edit alacaktim denesem charimi nah acar xD oyuna giremiyorum arkadasim :S her türlü seyi söyleye bilirim bu arada edit alanlar eziq demedim edit alanlar kolay yola kacanlar ddm ve ben bu zor yolu coqtan astım vs de alan yoq
Tham1ReaLy
Admin

MesajKonu: Geri: Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU   Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:41 pm

Kaan salagı yuzunden sifreleri degistircem bi bok yapamıcak
https://tham1mt2.yetkin-forum.com
RecorDiaz

RecorDiaz

MesajKonu: Geri: Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU   Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 6:47 pm

Tham1ReaLy demiş ki:
Kaan salagı yuzunden sifreleri degistircem bi bok yapamıcak

qweqeqwe xD

Realy Oyunda Sorun Yoq Demek Kolay :@ Gir Bi OKU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sorun
» Realy Biraz Düzen Bakarmisin ??
» oyunda istediğim tek şey (:
» oyunda ilerleme görüldü
» Oyunda bazi eksikliklerlerin giderilmesi....