Tham1mt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tham1mt2

Türkiyenin En iyi Metin 2 Pvp Sunucusu oLmaya qeLdik..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!

+5
thegtgtgt
SuPerisi
GaFLeT01
RecorDiaz
Kaan__41
9 posters
YazarMesaj
Kaan__41

Kaan__41

Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Empty
MesajKonu: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 10:09 pm

ARKŞLAR SUAN OYUN AÇIKL DEILDIR NEDEN DIYENLERE:PARA YOK PARA OLURSA AÇICAZ PARAYI NAPTINIZ DİYENLERE CEWAP :SENI ILGILENDIRMEZ xD Very Happy PARA ELINIZE NE ZAMN GEÇER DIYENLERE CEWAP : NEZAMN BILEMM SW NE ZAMN AÇLIR DIYENLERE CEWAP : BILEMEM ALLAH BILIR HADE BEN SIZE AÇILINCA HADER VERCEM SURECEGI SURECEGI DERKEN AÇILMASI 10 GUN BEGLEYIN HADE YORUMLARINIZI ALTA geek scratch jocolor study elephant Very Happy Smile Question
RecorDiaz

RecorDiaz

Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Empty
MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 4:49 pm

Kaan__41 demiş ki:
ARKŞLAR SUAN OYUN AÇIKL DEILDIR NEDEN DIYENLERE:PARA YOK PARA OLURSA AÇICAZ PARAYI NAPTINIZ DİYENLERE CEWAP :SENI ILGILENDIRMEZ xD Very Happy PARA ELINIZE NE ZAMN GEÇER DIYENLERE CEWAP : NEZAMN BILEMM SW NE ZAMN AÇLIR DIYENLERE CEWAP : BILEMEM ALLAH BILIR HADE BEN SIZE AÇILINCA HADER VERCEM SURECEGI SURECEGI DERKEN AÇILMASI 10 GUN BEGLEYIN HADE YORUMLARINIZI ALTA geek scratch jocolor study elephant Very Happy Smile Question

Sen Byle Konustugun Sürece Zaten Senin Hiç Şansin Yok

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
GaFLeT01

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 5:32 pm

Bu kadar insanin emegini yemeye hakkin yok No Eger parayi odeyemiyceksen neden sw aciyorsun lol! lol! lol! lol! lol! lol!
SuPerisi

SuPerisi

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 8:13 pm

Hakkınızda her an dava acıla bilr Wink
thegtgtgt

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 6:22 am

bune terbiyesizlk ! scratch
Okul117Benii

MesajKonu: asdasd   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 8:11 pm

Arkadaslar kusuruma bakmayın ama ben sizin gibi GM lerin taaa Amına Koyum , Götünüzden parmak eksik almasın tamam mı. Biz bir tatil boyunca boşuna mı çaba harcadık la amq lar Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
zorba123

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 3:02 pm

Arkadaşlar Kusura Bakmayın Ama Bende Böyle GMlerin Amına Koyim... Götü Kalkıklar... Göt Verenler... Yawşaklar...
zorba123

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 3:04 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
GaFLeT01

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 4:18 pm

Guzel pvp biln Cvp
msn eklemk isteyn arklar : danger3p@hotmail.com
Kaan__41

Kaan__41

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:17 pm

GaFLeT01 demiş ki:
Guzel pvp biln Cvp
msn eklemk isteyn arklar : danger3p@hotmail.com
arkşım ve arkdaşlar sw parsı 60tl ve bende 45 tl var 15 tl de gecince açıcam beqleyım en fazla 1 hafta beqleyın aq. Very Happy
GaFLeT01

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:24 pm

a.q Kaani lan ozmn sen sw yi neden ustleniorsun onceki sahiblrinden memnundk parayi Öde Len xD lol! lol! lol! lol! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
SuPerisi

SuPerisi

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 10:21 pm

Benim anlamadıqm madem paran yok nie sw acıorsn olum hicmi kafanz yok sizin dava acılınca ne bok yiceksnz Evil or Very Mad lol!
yokq3dici

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 11:07 pm

yahu adam anlatmıyor mu tham1hyone ve tham1Really bıraktı ben alıyorum sw yi diye Kaan açmadığı belli mi değil sw yi adama yüklenmeyin o kadar siz adamın terbiyesine kızıyorsunuzda sizin terbiyeniz onunkini bile aşıyor.......
yokq3dici

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 11:13 pm

Kaan oyun açıldığında aynı zamanda oyuna yeni üyelikler açabilecekmiyiz???
yokq3dici

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:53 am

kaan oyun açıldıgında eski çarlar duracak mı
zorba123

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 1:51 pm

LAN KAAN AZO KATINIDA AÇ Very Happy
serseryy44

serseryy44

MesajKonu: kaanın sucu yokki   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 7:40 am

parayı alıp kacanlar bi kere
tham1hayOne le tham1really siz gelmiş kaanı sucluyorsunuz.kaan bi kere oyunun acılması ıcın para topluyor
GaFLeT01

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 2:47 pm

Kaanin Sölemesiyle bana Yeni bir server acilacak 1 haftaya..... lol! lol! [NO PANİK]
Kaan__41

Kaan__41

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 3:34 pm

GaFLeT01 demiş ki:
Kaanin Sölemesiyle bana Yeni bir server acilacak 1 haftaya..... lol! lol! [NO PANİK]

ARKŞLAR DOĞRU SÖYLÜYOR THAM1MT2 YOK BENDE 65 TL VAR THAM1MT2 GİBİ AÇMICAM DAHA ZOR Very Happy
yokq3dici

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 3:35 pm

Very Happy:D aga yapma o gibi olsun alıstık ya sen tham1mt2 yi açsan daha iyi olucak ama
GaFLeT01

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 3:40 pm

Kardes Böyle oyunun zevki cikar ama Eger İstemiorsanz zamanla clik eklenir..
yokq3dici

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 3:43 pm

Kaan dedi ya daha zor olucak diye zor olursa oyunun tadı cıkmıyo adı üstünde pvp yani +9lara uçuk fiyat vermek ve yüksek lwl silahları-zırhları koymamak oyunu gereksiz yere zorlaştırmaktır zaten efsunlarla güçlendiriyor kişi kendini
Okul117Benii

MesajKonu: yha kaan nappcan daha zorunu bu şekil gayet iyi bana oy veren ler cvp yazsın   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:45 pm

yha kaan nappcan daha zorunu bu şekil gayet iyi bana oy veren ler cvp yazsın
zorba123

MesajKonu: Geri: Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 8:06 pm

LAN ÖKÜZ ERİF PARAYI ÖDEMİYON NİYE SERVERİ AÇIYON AMIK AMINA KODUMU DETUZU YA SÖVDÜRÜYO BENİ Very Happy:D:D
Okul117Benii

MesajKonu: Söv kardeş söv bişi olmaz alıştı çocok xD   Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!! Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 6:17 pm

Söv kardeş söv bişi olmaz alıştı çocuk xD

Ben Kaan Bakı ve YorumLarınızı lütfen yazın lütfen yorumLarıNızI yaZıN!!!..!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben gm Kaan yorumlarnizi beqliyorum ben nsail bir oyuncuyum yorum yazin lütfen :D
» kayıt olamıyorum lütven cwp yazın
» ßen oyundan GM Kaan bakin lütfen sorunlarinizin cewabı !!
» Gm Lütfen Durmayın Calısmaya Baslayın Haytımda Gördügün En Güzel Pvp'ydi acın yha lütfen
» OYUNUN AÇILMASINI İSTİYORUZ GM LER CEVAP VERMİOYOR A.Q